Levné zájezdy

ID: 768849

Hotel Citymax Ras Al Khaimah ***

Termín: 31.08. (So) - 07.09. (So) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 14 390 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Citymax Hotel Ras Al Khaimah se nachází v oblasti Ras Al Khaimah, cca 70 minut jízdy od letiště v Dubaji. Tento hotel je skvěle situován pro objevování města a jeho krás. Nachází v pěší vzdálenosti od dvou nejhlavějších obchodních center v Ras Al Khaimah. V nedaleké vzdálenosti se také nachází pohoří Jebel Jais, které se pyšní nejdelším lanovým skluzem na světe.  Vybavení: Recepce, restaurace, bar, bazén, bazénový bar, kavárna, WiFi. Ubytování: Hotel nabízí 204 pokojů na 13. podlažích. Pokoje jsou moderně a komfortně vybaveny. K vybavení patří koupelna s WC, fén, LCD TV, klimatizace, WiFi zdarma, trezor,  set pro přípravu teplých nápojů, telefon. Strava: Snídaně, polopenze, plná penze. láž: Městský hotel. Hotel však poskytuje shuttle bus na Marjan Island. Sport a zábava: Posilovna, výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, bazén, bazénový bar, kavárna, WiFi. Ubytování: Hotel nabízí 204 pokojů na 13. podlažích. Pokoje jsou moderně a komfortně vybaveny. K vybavení patří koupelna s WC, fén, LCD TV, klimatizace, WiFi zdarma, trezor,  set pro přípravu teplých nápojů, telefon. Strava: Snídaně, polopenze, plná penze. Pláž: Městský hotel. Hotel však poskytuje shuttle bus na Marjan Island. Sport a zábava: Posilovna, výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
Hotel nabízí 204 pokojů na 13. podlažích. Pokoje jsou moderně a komfortně vybaveny. K vybavení patří koupelna s WC, fén, LCD TV, klimatizace, WiFi zdarma, trezor,  set pro přípravu teplých nápojů, telefon. Strava: Snídaně, polopenze, plná penze. Pláž: Městský hotel. Hotel však poskytuje shuttle bus na Marjan Island. Sport a zábava: Posilovna, výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Pláž
Městský hotel. Hotel však poskytuje shuttle bus na Marjan Island. Sport a zábava: Posilovna, výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
Posilovna, výlety. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet, transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den - předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, pobytová taxa cca 4 USD/pokoj/noc platí se na místě.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
28.05. (Út) - 04.06. (Út) 2019 - 8 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-First minute18 690 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-First minute19 790 Kč
Vybrat termín
28.05. (Út) - 05.06. (St) 2019 - 9 dní, 7 nocí
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Katowice
-First minute15 290 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Katowice
-First minute17 990 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
Snídaně
Letecky/Vídeň
-First minute18 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Excellent!!! except any special manager discounts
Overall: Very Good!!! Rated one down because the Manager was unable to give me any discounts/ dint want to give me any discout even when the nearby hotels were cheaper!! Decided to stay as this was a... celá recenze s možností překladu
jibinphilip, 20:37 12.12.2018
Fantastic Hotel!
One of the best hotels in RAK! The staff is extremely friendly and helpful, the rooms are spotless and the services are you unprecedented! Best value for money! Will definitely recommend it to... celá recenze s možností překladu
Nsour, Dubai, United Arab Emirates, 06:49 12.12.2018
Family time
Location is just convenient as everything is around you. Amazing food and service A class. We felt very special and everything was personalized. I am sure I had the best value for money and I would... celá recenze s možností překladu
Saedtotah, 06:36 12.12.2018
Informace o zájezdu
ZeměSpojené arabské emiráty
MístoRas Al Khaimah
HotelCitymax Hotel Ras Al Khaimah
Dospělá osoba
Termín31.08.2019 - 06.09.2019 - s dopravou 31.08.2019 - 07.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...